Novohradky.info
Stručně o projektu, pokračujte dole

Vítejte v nové verzi Turistického informačního portálu Novohradských hor.
Na následujících řádkách bychom vám rádi představili náš projekt Novohradky.info.

Novohradky.info - Logo

Turistický informační portál Novohradky.info - Charakteristika
Turistický informační portál Novohradky.info vznikl v listopadu 2005 s cílem poskytování širokého spektra kvalitních a aktuálních informací z celé oblasti Novohradských hor. Na našem webu jsme nečekali návaly návštěvníků, stejně jako návaly zatím naštěstí nehrozí ani samotným Novohradským horám. Chtěli jsme a nadále chceme pouze shromáždit a dát k dispozici to, co Vás zajímá o tomhle krásném cípu Jižních Čech - o současnosti ale i pohnuté minulosti, přírodě jakou jinde nenajdete a inspirovat k úžasným výletům v každém ročním období.

Rozvoj a obliba
Stále stoupající návštěvnost a obliba portálu si po roce jeho úspěšné existence a překročené hranici 10.000 návštěvníků vyžádala důkladný redesign a nové přehlednější uspořádání stránek. Doufáme, že se Vám líbí. Od září 2007 byl portál zařazen mezi kvalitní zdroje archivované WebArchivem Národní Knihovny.
Počátkem července 2008 jsme překonali hranici 50.000 návštěvníků.

Nabídka spolupráce
Doposud shromážděné informace se pochopitelně snažíme stále rozšiřovat a být tak pro Vás tím nejlepším průvodcem po Novohradských horách. Pokud se i Vy budete chtít přidat ke přispěvatelům tohoto portálu a přispět Vaším článkem, fotografií, propagovat zajímavou akci apod., neváhejte nás kontaktovat, spolupráci uvítáme.

Nabídka pro sponzory
Nabízíme také možnost stát se partnerem a sponzorem portálu, bližší informace Vám rádi sdělíme.

Váš tým Novohradky.info


.: Copyright a Archivace .: Diskuze .: Literatura .: Ke stažení .: Novinky .: Mapa webu