Copyright
Autorská práva Novohradky.info

Autorská práva textů a obrazovách materiálů zveřejněných na těchto stránkách

Novohradky.info - logo Copyright © 2005-15, Karel Zelený a jednotliví autoři. Všechna práva vyhrazena.
Veškeré obrazové a textové materiály na stránkách www.novohradky.info jsou chráněny autorským právem a jsou majetkem jejich autorů.


Bez předchozího písemného souhlasu provozovatele stránek je zakázána jakákoli další publikace, přetištení nebo distribuce jakéhokoli materiálu nebo části materiálu zveřejněného na stránkách www.novohradky.info a to včetně šíření prostřednictvím elektronické pošty či uchovávání v jakýchkoli databázích (není-li uvedeno výslovně jinak).
Při citaci je vždy nutno uvést jako zdroj Turistický informační portál Novohradky.info (www.novohradky.info)


Pokud se setkáte na www.novohradky.info s vlastním dílem (textovým či obrazovým), které je uveřejněno v původní nebo pozměněné formě, kontaktujte nás prosím na novohradky@novohradky.info pro odstranění nebo autorizaci takového příspěvku. Provozovatelé stránek www.novohradky.cz se Vám tímto omlouvají. Zveřejňujeme zde i informace a materiály zaslané našimi přispěvateli a není možné ověřovat původ všech těchto materiálů.

Poděkování
Autorskům příspěvků a dalším

Děkujeme tímto následujícím autorům zaslaných příspěvků, článků, repotráží, historických i současných snímků a ostatním spolupracovníkům za pomoc při rozšiřování Turistického informačního portálu Novohradky.info.
Jiří ZelenýJosef Roch
Michal Jarolímek ml.jura-p
Věra PospíšilováJan Fencl
Josef BímPavel Červinka »
Alča P.Tomáš Pokorný
Rostislav Linda
... a další

Archivace a spolupráce
WebArchiv Národní knihovny

WebArchiv NK Jsme hrdí na skutečnost, že Novohradky.info byly vyhodnoceny WebArchivem Národní knihovny jako kvalitní zdroj, který by měl být uchován do budoucna a stát se součástí českého kulturního dědictví. Po uzavření smlouvy s touto institucí je od září 2007 tento web několikrát ročně archivován, záznam o něm je součástí katalogu Národní knihovny a byl zařazen do České národní bibliografie.
.: O projektu .: Diskuze .: Literatura .: Novinky .: Reklama .: Kontakt