První pouť v Pohorské Vsi
pozvánka na pouť

9.9. 2008
Nevíte, kam vyrazit o posledním záříjovém víkendu? A co třeba na první pouť do Pohorské vsi? Přijměte pozvání Okrašlovacího spolku Terezie a Obecního úřadu v Pohorské vsi.
První pouť v Pohorské Vsi, pozvánka
Pozvánka na první pouť v Pohorské Vsi.
Klikněte pro zvětšení.
Okrašlovací spolek TEREZIE ve spolupráci s Obecním úřadem v Pohorské Vsi pořádá ve dnech 26. - 28. září 2008 první pouť.
V sobotu 27.září od 14,00 hodin se bude konat poutní Mše svatá, celebrovat bude P. Pavel Šimák. Mozartovu mši C-dur zahraje Chrámový sbor a orchestr Velešín, pod taktovkou Marie Peškové.
Večer - taneční zábava, k tanci a poslechu bude hrát M.T.O.VLTAVA.
Od pátku do neděle budou probíhat tradiční pouťové atrakce.

Cílem OKRAŠLOVACÍHO SPOLKU TEREZIE je vytvoření obce s duchovním obsahem, která pečuje o kulturní odkaz minulosti, přítomnosti, i do budoucnosti a snaha o vzájemnou úctu kultur a etnik v této oblasti v průběhu staletí žijících. Hlavním předmětem činnosti spolku je pořádání duchovních a kulturních setkávání, koncertů, přednášek, výstav apod., iniciace návrhů směřujících k posílení soběstačnosti a zdravého sebevědomí obce a vzdělávání jejích obyvatel, podpora ekologického myšlení, poznávání historických souvislostí místního kraje a jejich uchovávání.


Pořádá a zve:
Okrašlovací spolek TEREZIE
Obecní úřad v Pohorské Vsi otevřít v novém okně

Další Novinky Mapy Turistika Encyklopedie Diskuze