Otevírání letní turistické sezóny
pozvánka na akci

16.4. 2008
Otevírání letní turistické sezóny v Nových Hradech a na Novohradsku.
Znak města Nové Hrady
Znak města Nové Hrady
Kulturní a informační centrum Nové Hrady připravuje na druhý květnový víkend program zaměřený na oficiální otevření hlavní turistické sezony v Nových Hradech a Novohradsku.

Prodloužený víkend, od 8. do 11. května 2008, tak odstartuje další letní turistickou sezonu, na kterou vrcholí přípravy jak v novohradském KIC, tak určitě i u všech poskytovatelů služeb v turistickém ruchu.

Tento rok bychom chtěli sezonu otevřít symbolicky i s ostatními spolupracovníky informačních a kulturních center z regionu Novohradska a okolí, tak trochu se „odhalit“, sejít se v Nových Hradech a dát o sobě vědět v duchu netradičního profesionálního „soupeření“.

V rámci programu bude otevřeno po celý prodloužený víkend novohradské KIC pro návštěvníky a zájemce o informace o Novohradsku a místní kulturně - historické památky.
V sobotu, 10.5., se odpoledne na novohradském náměstí představí „íčkaři a kulturáci“ v netradičních disciplínách a večer zahraje na hradním nádvoří kapela Kamelot.
V neděli, 11.5., otevřeme výstavu Andělů Vladimíry Zítové v Koželužně, která bude zpřístupněna až do 22.7.208. Při vernisáži budete moci obdivovat nejen umělecká díla, ale i orientální tanečnice. A ještě prozradím předem, že v rámci výstavy se uskuteční v červenci dvě tvůrčí dílny, jedna bude zaměřená na malování a druhá na orientální tance.

Podrobný program Otevírání letní turistické sezony v Nových Hradech na Novohradsku naleznete v květnovém Novohradském zpravodaji.Autor:
text a pořadatel akce: KIC Nové Hrady
foto: Karel Zelený, Novohradky.info

Fotogalerie:
Pokud ji nemůžete spustit, stáhněte si novější verzi Vašeho prohlížeče.

n30b.jpg n30c.jpg n30d.jpg n30e.jpg n30f.jpg

Powered by myPh3 1.0.2 by Eric Kok

.: Další Novinky .: Mapy .: Turistika .: Encyklopedie .: Diskuze .: Úvod