Novohradské Znění
Pozvánka na akci

17.6. 2007
Novohradské Znění -
2. ročník mezinárodního letního festivalu worldmusic 13.-16.7. 2007, Nové Hrady

Hrad v Nových Hradech, ilustrační foto
Hrad v Nových Hradech, ilustrační foto
Novohradské Znění je mezinárodní setkání umělců a interpretů se zájmem o alikvotní zpěv a novodobé formy alternativní hudby.
Koncerty, kurzy i projekce se uskuteční v inspirativním a příjemném prostředí historických budov v Nových Hradech. V rámci festivalu proběhnou koncerty a improvizovaná vystoupení skupin a interpretů z České republiky, Slovenska Austrálie, Německa, Rakouska. Zájemcům o techniky alikvotního zpěvu, hru na alternativní hudební nástroje bude nabídnuta řada výukových seminářů pod vedením renomovaných lektorů.
Součástí festivalu budou přednášky, prezentace, projekce a expozice spojené s tématy všestranného využití hlasu a zvuku (historie, hlasové techniky, relaxace, terapie).

Vstupenky: V předprodeji nebo přímo na místě, permanentka v hodnotě 500,-Kč (platí jen na koncerty, filmové projekce a přednášky) lze objednat v Kulturním a informačním centru Nové Hrady, (paní Květa Jarolímková - tel.+420 396 362 195, e-mail: kic@novehrady.cz)

Ubytování: ve vlastních stanech - na hřišti TJ Nové Hrady - pro festivalové hosty za malý poplatek (70,-Kč/stan). K dispozici je sociální zařízení, sprchy, po dohodě -hlídání batohů. Objednávky stanových míst: pan Jelínek (tel. 728 736 798)

Přijďte za prožitkem uprostřed léta …

Pořádá:
Bližší informace na stránkách festivalu www.alikvotnifestival.cz a města Nové Hrady www.novehrady.cz


.: Další Novinky .: Archiv Novinky 2006 .: Archiv Novinky 2005 .: Diskuze .: Kontakt