Nový web
Průvodce změnami na Novohradky.info

29.1. 2007
Konečně je tu nová verze stránek Novohradky.info. Co je nového?
nové logo Novohradky.info Po zhruba 15 měsících úspěšné existence a více než 10.000 návštěvnících je tu očekávaná vylepšená verze turistického informačního serveru Novohradky.info.
     Web se nadále zaměřuje na zprostředkovávání nejen turistických informací o stále málo známé oblasti Novohradských hor - informace o ubytování, přírodě, zajímavostech, aktivním trávení volného času a mnohé další. Snažíme se spolupracovat s nejrůznějšími subjekty a poskytovat stále aktuální informace.
     Jistě nejvýraznější změnou byl celkový redesign stránek včetně vytvoření nového moderního loga. Důležitější však bylo zlepšení po stránce technické a funkční. Snahou bylo celkové zpřehlednění obsahu, který byl navíc nově ještě rozšířen, a proto jistě oceníte i možnost vyhledávání libovolného výrazu (Zadejte hledaný výraz do pole vlevo nahoře nad hlavním menu a potvrďte). Doplněny byly například informace pro cyklisty , nově vytvořen abecední rejstřík míst „Malá encyklopedie Novohradských hor“ nebo lépe ovladatelná fotogalerie.
     Je toho ještě hodně, co se zlepšilo, nebudu Vás však tímto výčtem dále zatěžovat. Nejlépe bude, prohlédnete-li si stránky sami a uděláte si vlastní představu.
     Máte-li k Novohradským horám blízko (fyzicky či emotivně) a chcete-li nám pomoci při dalším rozšiřování stránek posláním aktuality, zajímavé reportáže, napsáním článku apod., neváhejte nás kontaktovat, pomůžete tím především ostatním zájemcům o tuto oblast. Budeme rádi i za jakoukoli jinou podporu či spolupráci.
     Dále uvítáme Vaše připomínky k novému webu a to jak v diskuzi tak zasláním na naši e-mailovou adresu.
     Doufám, že se Vám nové Novohradky.info budou líbit a najdete tady vše, co hledáte.


náhled staré verze webu náhled nové verze webu

1. Úvodní stránka staré verze Novohradky.info

2. Úvodní stránka nové verze Novohradky.info


Autor:
Karel Zelený
Novohradky.info


.: Další Novinky .: Mapa webu .: Ke stažení .: Diskuze .: Kontakt